Szalone Nożyczki
To salon fryzjerski, w którym Klienci są naszymi Gośćmi. Ich zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Jako zgrany i doświadczony zespół tworzymy niepowtarzalną atmosferę i oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dlatego nasi Goście chętnie do nas wracają.

nasz salon fryzjerski
wnętrze naszego salonu

Zapraszamy Panie i Panów do naszego salonu "Szalone Nożyczki" w Marylce. Zadbamy o włosy i poczęstujemy pyszną kawą.
fryzjer damski
salon Szalone Nożyczki od środka
wnętrze naszego salonu
salon fryzjerski męski
pielęgnacja klimazonem - infrazonem
klimazon / infrazon
Znacznie skraca czas zabiegów pielęgnacyjnych i wspomaga wchłanianie środków zastosowanych na włosy. Oprócz tego zapewnia chwilę relaksu i odprężenia.

Velaterapia
Innowacyjny zabieg leczniczy z użyciem płomienia. W efekcie włosy są odżywione, wzmocnione i lśniące, jednocześnie nie tracąc długości. Jako nieliczni w Polsce posiadamy certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów velaterapii.

zabieg velaterapii
velaterapia
velaterapia
Dobroczynne skutki zastosowania płomienia na włosy dają świetne efekty. Nie ma tu mowy o "przypalaniu" włosów. Dlatego velaterapia wymaga certyfikatu poprzedzonego profesjonalnym szkoleniem.
velaterapia
vela (portug.)
rzeczownik [feminine] /’vɛla/
świeca
Velaterapia, czyli opalanie włosów płomieniem świecy. Velaterapia ma swoje korzenie w ameryce południowej, a dokładniej w Brazylii.

Montibello
Hiszpańska marka rodem z Barcelony. W salonie Szalone Nożyczki bazujemy na produktach Montibello do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Marka Montibello cieszy się renomą na całym świecie.

Montibello
kosmetyki Montibello
kosmetyki Montibello

markę Montibello obdarzyliśmy szczególnym zaufaniem
pracujemy na kosmetykach Montibello
fryzjer damski
wnętrze salonu

Mamy sposób na strzyżenie dzieci - szybko, wesoło i bezboleśnie :) A na koniec słodka nagroda.
fryzjer dziecięcy

Certyfikaty i szkolenia
Staramy się stale rozwijać, o czym świadczą nasze dyplomy, certyfikaty i przebyte szkolenia. Z doświadczenia wiemy, że warto inwestować w swój rozwój, żeby móc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Gości. Często odwiedzamy targi w Polsce i na świecie.

targi-Barcelona-szkolenie
rekomendacja od Fale Loki Koki

salon Szalone Nożyczki otrzymał tytuł rekomendowanego salonu FaleLokiKoki

Mamy za sobą niezapomniane szkolenia, po których pamiątki zdobią ściany naszego salonu. Certyfikaty między innymi od Montibello, Babyliss, Kemon, Sassoon Academy, Wierzbicki & Schmidt, Zaremba International Academy, HairXTend...

nasze dyplomy i certyfikaty
strzyżenie męskie

Agnieszka Woźniak
Jestem fryzjerką, stylistką i uwielbiam to, co robię. Wraz z zespołem realizujemy w salonie swoje pasje. Uśmiechy na twarzach naszych Gości są dla nas bezcennym podziękowaniem.

Agnieszka Woźniak
szkolenia i warsztaty

nożyczki na prawdę szalone :)
szkolenia i warsztaty

> powrót na górę strony