Specjalność salonu Szalone Nożyczki:Strzyżenie - panie i panowie

Zapraszamy Panie i Panów wraz z pociechami na strzyżenie. Bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i chętnie doradzimy w wyborze fryzury.

Baleyage

Balejaż (fr. balayage, „zamiatać”) – polega na nakładaniu pędzelkiem na wybrane pasma włosów farby o różnych odcieniach. Od nasady do końcówek włosów warstwa farby jest coraz cieńsza. Uzyskuje się w ten sposób naturalny efekt rozświetlający.

Usługi barberskie

Panowie, przejdźmy do konkretów:
1.Strzyżenie włosów
2.Strzyżenie brody, pielęgnacja + konturowanie, gorący ręcznik
3.Combo włosy + broda
4.Depilacja woskiem - nos i uszy.

Farbowanie

Dzięki doświadczeniu i kosmetykom wysokiej jakości, przeprowadzamy koloryzację bez względu na obecny kolor i typ włosów.

Tonowanie

Polega na barwieniu włosów środkami cieniującymi. W ich skład wchodzą pożyteczne witaminy i suplementy, przez co włosy nabierają pięknego koloru, blasku a ich struktura wyrównuje się.

Modelowanie

Na bieżąco śledzimy i szkolimy się w najnowszych trendach strzyżenia i modelowania. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, żeby uzyskać najlepszy efekt.

Czesanie okolicznościowe

Początki Szalonych Nożyczek to właśnie fryzury ślubne oraz fryzury na wszelkie wyjątkowe okoliczności. Nasze zadanie to podkreślić urodę i nadać pewności siebie przed każdym ważnym wydarzeniem.

Velaterapia

Innowacyjny zabieg leczniczy z użyciem płomienia. W efekcie włosy są odżywione, wzmocnione i lśniące, jednocześnie nie tracąc długości. Jako nieliczni w Polsce posiadamy certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów velaterapii.

> powrót na górę strony